Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Лінійка розеток і вимикачів JUNG LS990

50 років LS 990
Непідвладний часу з 1968 року. LS 990 - це класика серед плоских вимикачів. З'явившись на ринку ще в 1968 році, ця модель і через 50 років не перестає вражати своєю елегантністю, непідвладною часу. Архітектори і забудовники досі не перестають захоплюватися її естетичної компактною формою і зручністю обслуговування завдяки рівній поверхні і зрозумілою конструкції.

серія LS
Вимикачі серії LS - це елегантність, непідвладна часу. Завдяки дизайну квадратної форми з прямими лініями, вузькою або широкою рамкою, а також виконання з високоякісних матеріалів, вони гармонійно вписуються в навколишнє оточення.

LS 990, ПЛАСТИК
Квінтесенцією вимикача є класична модель LS 990 зі зрозумілою формою. Її особливостями є вузька рамка і максимальна робоча поверхня.

LS 990, СПРАВЖНІЙ МЕТАЛ
Моделі LS 990 з справжнього металу - уособлення справжньої якості. Завдяки своєму дизайну вимикач стає елементом класичного стилю, непідвласного часу.

LS 990 В кольорів палітри LES COULEURS® LE CORBUSIER
Компанія JUNG є ексклюзивним постачальником серії класичних вимикачів LS 990 в 63 оригінальних кольорах палітри Les Couleurs® Le Corbusier.

Вгору