Ціни та залишки на сайті обновлені 19 травня!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Опис електрофорнітури та рамок серії Jung ECO Profi

Стильні розетки та вимикачі Юнг Еко Профі – вибір на користь доступної якості. Лаконічність форм підкреслена стриманою палітрою. Вироби представлені в кольорах слонова кістка, білий, антрацитовий, алюмінієвий і чудово поєднуються з різними інтер'єрами. Юнг Еко Профі – це оптимальне співвідношення вартості, високої якості та елегантного дизайну.
Рамки даної серії випускаються від одного до п'яти постів і підходять як для вертикальної, так і горизонтальної установки.
Рамки та накладки виготовлені з термостійкого пластику. Цей матеріал захищений від механічних впливів, не піддається вицвітання і має високий термін експлуатації. Не може не залучати й широкий функціонал нової серії Юнг.
Вимикачі даної лінійки представлені в різних варіаціях: одно-, дво- та триклавішні, зі світлодіодною стрічкою та без, з кнопкою тощо. Кожен виріб порадує доступною ціною та високою якістю.
Клавіші та рамки виробів колекції Еко Профі виготовлені із якісного полікарбонату. Цей матеріал забезпечує стійкість розеток та вимикачів до впливу хімічних речовин, ударів та ультрафіолету.
Елементи колекції Еко Профі повністю поєднуються із серією AS 500, що відкриває величезний потенціал для комбінацій електропристроїв.

Вгору