Ціни та залишки на сайті обновлені 19 травня!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Нагрівальні плівки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Нагрівальна плівка

  1. Нагрівальна плівка живиться від мережі змінного струму 220 Вт через терморегулятор, який контролює та підтримує потрібну температуру в приміщенні. А це дозволяє мінімізувати енерговитрати з обігріву будівлі, причому є можливість здійснювати таке керування температурою в кожній кімнаті окремо.
  2. Особливості складу та принцип дії теплої підлоги практично виключає наявність електромагнітного поля, що робить цю систему безпечною для здоров'я людини. Саме тому інфрачервона плівка, що гріє, широко використовується в дитячих садках і школах.
  3. Інфрачервона плівка може бути змонтована як на підлозі, так і на стіни, що робить ик плівку універсальною по монтажу. Отже вирішуючи яку інфрачервону плівку вибрати, слід врахувати, що вона ідеально підходить для обігріву як горизонтальних, вертикальних так і рельєфних поверхонь покритих будь-яким видом покриття (ламінат, лінолеум, паркет і паркетна дошка, дерево, гіпсокартон, плитка, керамо-граніт, камінь).
  4. Інфрачервона плівка для теплої підлоги працює як для особистого обігріву (необхідна покласти від 60% усієї площі), так і для створення комфорту у вашому будинку (покриваються лише пішохідні зони), висоту при розрахунку не потрібно враховувати. Отже інфрачервона плівка є й універсальною за способом застосування, адже і тепла підлога широко застосовують у різних сферах, на її основі створюють інфрачервоні керамічні та металеві обігрівачі, сушіння для взуття, сушіння для фруктів та овочів, брудери для птиці, інкубатори, теплиці, інфрачервоні , системи сніготанення.

Переваги нагрівальної плівки

  • Не замерзає за будь-якої температури.

  • Може підтримувати температуру в будинку від -3 до +45 градусів за Цельсієм.

  • Не вимагає технічного обслуговування як газові або електричні котли.
  • Не слід підкидати дрова та міняти фільтри або батареї.
  • І найголовніше для того, щоб встановити інфрачервоне обігрів не потрібно ніяких дозвільних систем.
Вгору
,