Ціни та залишки на сайті обновлені 23 травня!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Кнопки управління

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кнопки керування

Кнопки керування або кнопкові пости – це спеціальні пристрої, які використовуються з метою дистанційного керування різними електроустановками та приладами, машинами та верстатами. В основному кнопки та пости застосовуються з тим електрообладнанням, де приводами є електричні двигуни.
Завдяки кнопкам та кнопковим постам оператор звільнений від необхідності підняття на кран для того, щоб, наприклад, перевести гачок у потрібне місце. Для виконання такого завдання достатньо лише використовувати одну кнопку. Саме так відбувається управління верстатами, насосами та іншим великогабаритним обладнанням.
Необхідні кнопки та пости розташовуються на робочому місці таким чином, що формують єдиний пульт управління, призначений для вирішення певних завдань на конкретному підприємстві.

Що таке кнопка?

Кнопки є електричним апаратом, у конструкцію якого входить кнопковий елемент та приводний. Основне призначення – ручне дистанційне керування обладнанням та апаратами. Використовуються кнопки в електроланцюзі змінного струму, максимальна напруга яких – 660 В, а також в ланцюгах постійного струму з напругою 440 В.
Блоки поділяються на два види:

  • моноблочні - привід та контакти знаходяться в одному блоці;
  • двоблокові - привід монтується на відокремленій плиті, а кнопка розташована на під приводом.

Кнопки мають від двох до восьми контактів. При цьому кількість нормально відкритих та нормально закритих контактів має бути однаковим.
Після припинення натискання приводний елемент повертається у вихідне положення. Але серед величезної кількості сучасних кнопок та кнопкових постів є такі, які не мають самоповернення, а оснащені механічною або електромагнітною клямкою. Сучасні моделі кнопок оснащені рухомими контактами із срібла або металокераміки. Тип даних контактів – містковий з подвійним розривом електроланцюга.
Безпека роботи забезпечується тим, що штовхачі клавіш команди «стоп» на 3-5 мм виступають над кришкою пульта. Кнопки "пуск" у свою чергу втоплені в кришку на таку саму глибину.
Сучасні кнопки та кнопкові пости різняться між собою ступенем захисту від впливу навколишнього середовища. Таким чином, бувають кнопки відкритого типу, а також захищені від пилу та вологи.

Переваги кнопок керування

  • простота конструкції;
  • надійність;
  • легкість заміни;
  • дешевизна;
  • чіткий відгук на дію;
  • можливість різного виконання.
Вгору
,