Ціни та залишки на сайті обновлені 19 травня!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Mosaic

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Опис розеток та вимикачів серії Legrand Mosaic

Розетки та вимикачі Legrand Mosaic використовуються для обладнання офісів електрофурнітурою. Легранд Мозаїк це рішення у конкретних робочих областях бізнес-приміщення. Ця серія сприяє зміцненню продуктивності, гарантує сумісність між усіма компонентами системи та електричну естетику в установці.

Переваги розеток та вимикачів серії Legrand Mosaic:

1. Швидка та безпечна установка. Майже всі розетки та вимикачі обладнані автоматичними терміналами для забезпечення безпеки з'єднання. Для підключення освітлення або VDI, легранд мозаїк були також розроблені установки для швидкого підключення систем.
2. Гнучкість системи. Для кожної конфігурації: фальш-підлога або стеля, програма мозаїк пропонує різні розетки та вимикачі, адаптовані до високих навантажень мереж.
3. Ергономіка та естетика. Програма мозаїк забезпечує повну сумісність між усіма компонентами системи та загальну естетичну установку електроустаткування.
4. Простота обслуговування. Різні носії (колонка, інтернет, коробка підлоги...) полегшують експлуатацію та технічне обслуговування проектів, підготовка проекту для встановлення може здійснюватися в останню хвилину, легка доступність до кабелів.

Вгору
,