Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Опис електрофорнітури серії Legrand Celiane

Нова колекція Селіан – це ідеальне поєднання форм, матеріалів та кольору, що приховує за собою сучасний функціонал управління освітленням, обігрівом, ролетами, відео та музичною апаратурою та домашньою інтернет-мережею. Функціональний та візуальний ряд дозволяє втілити найсучасніші дизайнерські рішення, користуючись такими фактурами: пластик, металік, фарфор/скло, дерево/шкіра.
Родзинка: сенсорні, безшумні або із ключем вимикачі.

Переваги серії Legrand Celiane

Серія Легранд Селіан – це стильне, дизайнерське обладнання, що дозволяє з легкістю керувати освітленням та електрикою у будь-якому приміщенні.

Основні переваги серії Legrand Celiane:

  • універсальний та різноманітний дизайн – розетки та вимикачі підходять для різних за стилем приміщень, при цьому в колекції представлено кілька десятків варіантів оформлення – від металу та пластику до скла та натурального дерева;
  • безшумність роботи – включення та вимикання світла відбувається без зайвих звуків;
  • функція "розумного" включення - коли обладнання спрацьовує автоматично;
  • можливість дистанційного керування;
  • практичність - виробник сконструював електроприлади таким чином, що на них не накопичується пил, а значить вони практично не вимагають догляду.

Опис рамок серії Legrand Celiane

Legrand Celiane представляють широкий вибір декоративних настановних рамок: рамки з пластику мають велику колірну палітру, рамки з натуральних матеріалів (дерев'яні, шкіряні, металеві та зі скла) мають природну фактуру і надають натуралізму виробу, а суперексклюзивні рамки дорогого виконання – це справжній шик. . в області влаштування та дизайну інтер'єру.

Вгору