Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Розетки Livolo

Опис розеток LIVOLO

Силові та слаботочні розетки під маркою Livolo

Асортимент представлений не тільки стандартними силовими розетками 220 вольт, але й різноманітністю слаботочних розеток Livolo для підключення будь-якого пристрою. Передбачені моделі з усіма сучасними інтерфейсами: розетки Livolo для підключення телевізійних антен та супутникових ресиверів, для підключення мережевого кабелю та телефону, мультимедійні розетки Livolo HDMI та USB, аудіо розетки Livolo для підключення звукової апаратури.

Переваги використання розеток Livolo:

  • Безпека та надійність. Розетки виконані з якісного пластику та забезпечені захисними шторками. Для вологих приміщень передбачені розетки із вологозахисними кришками. Усі моделі відповідають класу захисту IP 20 та IP 40.
  • Стильний вигляд. Розетки Livolo монтуються з рамками з гартованого скла і випускаються в 7-х кольорах, дозволяючи підібрати колір для інтер'єру в будь-якій колірній гамі, не навантажуючи його деталями, що виділяються.
  • Ергономічність. Розетки Livolo можна комбінувати з вимикачами та монтувати в один модуль до 5 постів. Розетки слабкі для підключення периферійних пристроїв монтуються по дві в стандартний підрозетник, завдяки чому Ви можете в одному модулі розмістити всі розетки необхідні для підключення всіх пристроїв, що знаходяться поблизу один від одного. Це зручно на кухні або в робочій зоні, де потрібні й силові розетки та розетки для підключення ноутбуків та комп'ютерів, принтерів та інших периферійних пристроїв.
  • Легкість підключення. Розетки Livolo монтуються у стандартний підрозетник, не вимагають додаткових зусиль при монтажі, кріпляться як стандартні розетки.
  • Використання розеток Livolo в оформленні Вашого приміщення спільно з сенсорними вимикачами Livolo дозволить Вам оформити всі електротехнічні механізми в єдиному стилі, підібравши колірну гаму для Вашого інтер'єру. Використання комбінованих модулів Livolo дозволить ергономічно розмістити як розетки, так і вимикачі світла на кухні або у ванній кімнаті.
Вгору