Ціни та залишки на сайті обновлені 10 серпня!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Рубильники і перемикачі навантаження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Рубильники та перемикачі навантаження

Рубильники є найпростішими апаратами ручного управління, які використовуються в ланцюгах змінного струму при напрузі до 660 і постійного струму при напрузі до 440 В.
Рубильники та перемикачі на силу струму від 100 до 1000 А застосовуються в розподільних пристроях електротехнічних установок та служать для неавтоматичного замикання та розмикання електричних кіл.
Крім рубильників до комутаційних апаратів ручного управління відносять пакетні вимикачі та перемикачі, універсальні перемикачі, контролери. Ці апарати служать для увімкнення та відключення, а перемикачі – для перемикання електричних ланцюгів постійного та змінного струму при номінальному навантаженні.

Класифікація рубильників та перемикачів навантаження

Рубильники та перемикачі класифікуються за наступними ознаками:
1) за величиною номінального струму - 100; 200; 400; 600; 1000 А;
2) за кількістю полюсів - однополюсні, двополюсні, триполюсні:
3) за наявності розривних контактів – з розривними контактами, без розривних контактів.
Незалежно від наявності розривних контактів одні й ті самі рубильники та перемикачі придатні для роботи на постійному та змінному струмі. Але внаслідок гірших умов гасіння дуги на постійному струмі рубильники та перемикачі без розривних контактів у мережах постійного струму застосовуються лише як роз'єднувачі;
4) за способом управління - з безпосереднім керуванням для монтажу з лицьового боку розподільного пристрою, з дистанційним керуванням для монтажу з задньої сторони розподільного пристрою;
5) за способом приєднання дротів - з переднім приєднанням дротів, із заднім приєднанням дротів.
За кількістю полюсів рубильники поділяються на одно-, дух- і триполюсні, за родом струму управління бувають з центральної та бічної рукоякцй, за способом приєднання - з передньої та задньої сторони апарату.
Рубильники та перемикачі випускають в одно-, дво- та триполюсному виконанні з центральним або важільним приводом для переднього або заднього приєднання дротів. Рубильники з центральною рукояткою служать як роз'єднувач, тобто відключають попередньо знеструмлені електричні ланцюги, а з бічною рукояткою та важелевими приводами - відключають ланцюги під навантаженням.

Вгору
,