Ціни та залишки на сайті обновлені 23 травня!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Unica Schneider Electric

Уніка – популярна, багатогранна колекція електроустановочних виробів від компанії Шнайдер Електрик. У серії Unica представлені розетки та вимикачі модульного типу. Технічно, щоб укомплектувати електричну точку (розетку, вимикач, аудіо-розетку тощо), необхідно до модуля самої розетки додати супорт і рамку.

Опис колекції Unica Schneider Electriс

Пропонуючи повний асортимент, що включає більше 100 електротехнічних і електронних функцій управління освітлювальними і силовими електроустановками, розетки, пристрої обробки мови, даних і зображення (VDI), сигналізації, захисту, підвищення комфортності та енергозбереження, Unica відкриває шир дещо поле для технічних рішень, від традиційних до самих передових.
Пропонуючи зовнішню обробку механізму в колірних гамах від білого до слонової кістки або кольорах алюміній і графіт, виконаними в 6 різних стильових напрямках (Basic (Базовий), Colors (Кольоровий), Allegro (Алегро), Quadro (Квадро), Plus (Плюс), Top (Топ), Unica задовольняє будь-які естетичні потреби, від чисто функціональних до декоративних, дозволяючи варіювати до останньому щаблі установки, з одночасним скороченням складського запасу.

Вгору