Ціни та залишки на сайті обновлені 19 травня!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Додаткові пристрої для контакторів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Додаткові пристрої для контакторів

Теплові реле для електродвигуна

Захищають двигун від струмів навантаження або при обриві однієї з фаз, затягнутого пуску та заклинюванні ротора. Принцип роботи полягає в тому, що перебіг струму через електричний пристрій генерує тепло. Якщо кількість струму збільшується – прямо пропорційно зростає і кількість тепла. Наприклад, якщо двигун починає працювати на межі своїх можливостей, збільшується кількість тепла – теплове реле фіксує це та подає імпульс для вимикання мотора.
Теплове реле має термочутливий елемент - біметалеву пластину, яка є двома з'єднаними між собою металевими смужками з різним температурним коефіцієнтом розширення. Під час нагрівання вони деформуються та впливають на основні контакти.
На передній панелі є кнопка "Тест" для перевірки працездатності перед підключенням до силового ланцюга. Повторне включення відбувається автоматично, але може здійснюватися і в ручному режимі (наприклад, РТІ). Також можна зупинити примусово скориставшись кнопкою Stop.

Пневматична приставка допоможе уникнути аварійного відключення

Використовуйте для затримки спрацьовування. Можливо виставити у діапазоні від 0,1 до 180 с. Відстрочка позбавить від включення та включення двигунів при короткочасних стрибках напруги або відключення навантаження. Приставки витримки часу бувають двоконтактними (1 фаза та нейтраль) та чотириконтактними (3 фази та нейтраль). Деякі на фронтальній панелі мають поворотний механізм для ручного регулювання часу затримки увімкнення та вимкнення. Фіксуються пневматичні приставки за допомогою клямки.

Механічна блокування для реверсивної роботи

Використовується як додаткове обладнання, але може йти у зборі з реверсивним контактором. За допомогою механічного блокування Ви можете добитися почергової роботи двох магнітних пускачів: коли працює один – вимикається інший. Відрізняється високою надійністю, оскільки виключено помилкове одночасне включення. Незамінне обладнання для підйомників, ліфтів, кранів та ін.

Вгору
,