Уличные фонари

Наличие
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 701

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Наличие
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 701

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Вуличні фонарі


Якщо в Європі власники приватних будинків давно розглядають вуличне освітлення не тільки з практичного боку, а й з декоративної, то в нашій країні ця тенденція відносно молода, хоча це мода була підхоплена дуже активно. Домовласники почали розуміти, що вуличні освітлювальні прилади не просто підкреслюють задуману дизайнерську концепцію, вони - її основа. Ми пропонуємо будь-які прилади декоративного вуличного освітлення для заміського будинку.


Одночасно зовнішні світильники служать основою безпеки і комфорту. Всім цим пояснюється неймовірно багатий асортимент. Знайти можна все: від лаконічного прожектора для освітлення воріт гаража до пишної класичної люстри, здатної надати особливий колорит терасі, веранді. Моделей багато, наш магазин пропонує придбати будь-які різновиди вуличних світильників. Перш виділимо першорядні характеристики, на основі яких робиться вибір.


Недорогі сучасні вуличні світильники можуть використовуватися як під навісом, так і на відкритій ділянці. Останні повинні мати найбільшу захист від вологи та інших негативних факторів. Виробник повідомляє про це в описі, зазвичай ставить маркування IP (клас захисту оболонки). Важливо і те, що вуличні світильники виконують практичну або декоративну роль, а часто обидві. Наприклад, ліхтарні стовпи можуть прикрасити доріжку і виділити в'їзд. Варто пам'ятати це, плануючи дизайн.


Загалом, є всі можливості для досягнення будь-яких цілей - вуличні світильники представлені у величезній різноманітності в цьому розділі. Наш інтернет-магазин пропонує купити дешеві зовнішні світильники для будинку з доставкою по Києві і в будь-яку точку України.