Ціни та залишки на сайті обновлені 19 травня!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Аксесуари для електрощитів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Аксесуари для електрощитів

Електричні щити і бокси служать створення контрольних і керуючих точок електромережі на об'єктах і приміщеннях, як промислового, соціального і побутового характеру. Усередині щитів і боксів користувач може встановлювати різні прилади та модулі, які виробляють маніпуляції з електромережею або просто контролюють різні процеси реального часу.
В основному, електричні щити є дуже складною конструкцією електромережі, тому різні виробники модулів та пристроїв, розпочали розробку та впровадження спеціального допоміжного обладнання, яке явно спростило монтаж та проведення робіт, а також покращило створення внутрішньої електричної розв'язки провідників у щиті або боксі.
Завдяки розробленим аксесуарам, користувач при монтажі модулів в бокс або щит, може економити значну частину часу, що затрачується на це, а так само установка модулів і приладів набагато спростилася. Наприклад, користувачеві при використанні такого аксесуару як шини заземлення не потрібно тепер кожний провід від різних модулів підводити до контактів, що заземлюють. Після установки даної шини, до неї підводиться заземлення, і всі гвинтові контакти, розташовані на ній починають мати ту ж властивість заземлення, і залишається тільки підвести дроти до цього модуля і закріпити їх у гвинтових затискачах. Дуже важливим у цьому прикладі є те, що кріплення відбувається стаціонарним способом, оскільки шина зафіксована, і провідника фіксується дуже надійно. Раніше користувач з'єднував дроти між собою різними способами без фіксації на поверхні, що дуже ненадійним варіантом.
При використанні аксесуарів для проведення робіт в електричних щитах та боксах підвищується простота та наочність розведення електромережі між модулями та пристроями. Тому будь-який користувач, який раніше не мав відношення і не працював із певним електрощитом, зможе легко розібратися у його пристрої. В даний час виробники випускають дуже великий асортимент аксесуарів, а саме:

  • Розподільні гребінчасті шини, використовуються для підключення різноманітних модулів, за допомогою жорстких контактів, які знаходяться на самій рейці. Шина може мати різні технічні характеристики щодо граничних навантажень.

  • Шини заземлення та нейтралі. Застосовуються для комутування та об'єднання проводів заземлення в одній ділянці електрощита або боксу, тим самим виробляючи економію на з'єднанні контактів, а також значною мірою дозволяють впорядкувати та систематизувати дану проводку.

  • Модульні розподільні блоки можуть мати різне призначення, оскільки все залежить від користувача, який може підвести різні провідники на вхід і тим самим розподілити навантаження на модулі.

  • DIN рейки та різні клеми до них. Даний вид обладнання використовується для компактної фіксації різних модулів та пристроїв в електричних щитах та боксах. Завдяки цьому обладнанню, користувачеві не треба вигадувати якісь фіксуючі пристосування, він просто закріплює DIN рейку та робить на неї монтаж пристроїв.

Вгору
,