Умные LED светильники

Наличие
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

21 шт.

Наличие
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

21 шт.

Intelite - революційний бренд розумных LED світильник нового покоління, що втілює останні досягнення японської світлотехнічної галузі та інновації міжнародної корпорації MAXUS.

 

Сучасна альтернатива люстрі, Intelite змінює саме поняття освітлювального приладу і вперше дає споживачеві свободу управління світлом. Фактично, Intelite створює для споживача персональне кероване сонце (світильники SMT) і допомагає гармонізувати режим дня сучасної людини і пов'язані з сонячним циклом природні біоритми організму.

 

Розумні світильники Intelite дозволяють налаштовувати яскравість світла і його відтінок: від денного світла до теплого жовтого, а режим нічника забезпечує комфортну контурну підсвічування в нічний час. Спектр світла діодів, використовуваних при виробництві Intelite, максимально наближений до спектру природного сонячного світла, в ньому відсутнє ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання, а спеціальні системи розсіювання світла дозволяють максимально рівномірно освітити поверхню, не створюючи характерних для традиційних світильників півтіней і зон надмірної освітленості.

 

Навіть в режимі максимальної яскравості Intelite споживає майже в 10 разів менше електроенергії, в порівнянні з лампами розжарювання аналогічної яскравості. Висока надійність матеріалів корпусу і електронних компонентів забезпечують світильників Intelite 50 000 годин роботи, підтверджених 3-річною гарантією і післягарантійним сервісом від виробника.

 

Місія Intelite

 

Місія Intelite - робити декоративне освітлення красивим, якісним, інноваційним і доступним, щоб допомогти людям підкреслити свою індивідуальність і створювати будинки своєї мрії, а партнерам бренду - створювати успішний бізнес.

 

Цінності Intelite

 

  • — Інновація. Ми віримо, що успіх завтра - це впровадження інновацій сьогодні.
  • — Якість. Все, що ми робимо, несе на собі знак найвищої якості. Ми якісно плануємо - нашу діяльність. Ми не здаємо роботу, поки не переконаємося, що вона готова.
  • — Розвиток. Постійне бажання розсовувати кордони знань - це спосіб відкривати нові можливості, спосіб завжди бути на крок попереду.
  • — Чесність. Етика і чесність визначають нашу поведінку в спілкуванні з клієнтами, членами команди, постачальниками і нашою компанією.
  • — Сучасний стиль. Ми працюємо тільки зі світильниками в сучасному стилі.