Уличное освещение

Наличие
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 2526

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Наличие
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 2526

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Вуличні світильники

 

Вуличні світильники - це і класичні ліхтарі на стовпах, підвісні або настінні світильники на консолях, декоративні дизайнерські ліхтарі для освітлення саду, підсвічування для фасадів будівель або частини території. Вуличні наземні і підвісні світильники, прожектора - відмінне рішення для забезпечення освітлення в приватному будинку, дачі або саду у вечірній час доби. Вони є важливою частиною ландшафтного дизайну, підкреслюють і доповнюють неповторність архітектури, садово-паркового дизайну, створюючи затишок в саду і біля будинку.

 

У нашому каталозі представлені практичні і ергономічні вуличні світильники, які ви можете купити за привабливою, низькою ціною. Поєднуючи освітлення окремих ділянок фасаду будинку або будівлі, в комплексі з освітленням відкритих просторів саду і паркових зон, створюйте неповторний і красивий дизайн будинку або офісного центру. При організації вуличного освітлення потрібно враховувати рельєф місцевості, масштаб будівель, висоту дерев і чагарників, погодні умови, де буде розміщуватися світильники. Наземні світильники небажано ставити в низинах і улоговинах, щоб їх не затоплювало водою і не заносило снігом. Ліхтарні стовпи великого розміру не треба встановлювати на височини, в негоду їх можуть розхитувати вітру, а в грозу потрапити блискавка. Велика частина вуличних світильників вологозахисні, вони задовольняє стандарту IP44, що має на увазі захист світильників для вулиці від впливу зовнішніх факторів, так як вони конструктивно захищені від попадання води, а їх корпус і арматура покриті фарбою запобігає корозії металу. У дизайні вуличних світильників не використовується така велика різноманітність дизайнерських прикрас, як в інтер'єрних світильниках. Зазвичай світильники зовнішнього освітлення виконуються в темних тонах або хромі. У стилістичному вирішенні найбільшою популярністю користуються класичні вуличні світильники - стовпи з ліхтарями, садові фігури, світильники в стилі техно і хай-тек. Найбільш популярні матеріали при виготовленні вуличних світильників - метал, дерево, скло, пластик, полімер.

 

Одним з основних вимог вуличного освітлення є його економічність. Економічність досягається за рахунок використання сучасних енергозберігаючих технологій. Це застосування енергозберігаючих, світлодіодних (LED) або люмінесцентних ламп, використання світильників на сонячних батареях, застосування вуличних світильників в комплексі з датчиками руху. На сайті магазина Вольтінвест можна подивитися якісне фото, а також вибрати і купити вуличні світильники, виконані в різних стилях і матеріалах, які зможуть гідно прикрасити і освітити різні території, будь то дача, будинок, котедж, сад або офісний будинок.

 

Купити вуличні світильники в магазині voltinvest.com.ua, оптом чи вроздріб, можна з урахуванням технічних характеристик, заданих розмірів, кольору, виду ламп і цоколя, стилю, матеріалів. Магазин Вольтінвест пропонує найдешевші світильники для вуличного освітлення від відомих виробників: Eglo, Norlys, Searchlight, Ideal Lux. Купуючи світильники в нашому магазині, Ви купуєте якісний товар з гарантією 12 місяців, з доставкою в будь-яке місто нашої країни. Купити вуличні світильники в нашому магазині, значить порадувати себе і своїх близьких вигідною покупкою, гідно прикрасивши свій будинок, сад, котедж. Правильний вибір Вам допоможуть зробити наші консультанти.