Скидка 15% на все товары сайта, просчитывается через корзину!

Лампы Эдисона

Цена
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

28 шт.

Цена
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

28 шт.

Дизайнерська ретро-лампа Едісон


Лампа Едісон зовні нагадує найперша лампочка, яку відомий фізик винайшов на початку минулого століття. Декоративні лампи розжарювання, формою і конструкцією повторюють своїх прабабусь 30-40х років минулого століття, гармонійно вписуються в певні типи сучасних інтер'єрів.


Застосуйте ретро-лампи для клубу або бару в дусі «стімпанк», стилізованого ресторану, як елемент оформлення ретрофутурістіческого офісу, робочого кабінету або в якості основної частини незвичайного світильника, що притягає погляди гостей.


Цей вантажні лампи Едісона може стати в нагоді і в якості реквізиту в фото- і відео-зйомка, всюди, де необхідно відтворити автентичну атмосферу на зорі ери електричного освітлення.


Різноманітність форм, сучасний патрон E27


Лампи розжарювання (і ретро в тому числі), незважаючи на свій невисокий ККД, відрізняються найоптимальнішим, теплим і затишним спектром світіння, найбільш близьким до сонячного світла.


Різноманітність форм колб, видів ниток розжарювання, дозволяє реалізувати будь-які дизайнерські задуми. Рекомендується використовувати ці лампи разом зі спеціальними ретро патронами E27, а також з вінтажним проводом в текстильній оплетке.


До речі, застосування в цьому історичному, декоративних лампах сучасний патрон E27 робить їх сумісний з будь-яким нині існуючими люстрами і світильниками. Крім того, лампи Едісон добре підходить для відтворення таємничого, інтимний інтер'єр в стилі лофт.


Купити лампи Едісона з доставкою


Ви можете купити вантажні лампочки Едісона в нашому інтернет-магазині, з доставкою кур'єром, самовивозом або відправкою до вашого міста.