Розетки USB

Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 48

Страница:
 1. 1
 2. 2
Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 48

Страница:
 1. 1
 2. 2

Уніфікація роз'ємів і створення єдиного для всіх, загального USB-роз'єму для зарядки і підключення мобільних, цифрових і аналогових пристроїв, дозволило створити побутову, стаціонарно встановлену, розетку з виходом USB.

 

Якщо говорити мовою програмістів, USB-розетка, призначена для «юзабіліті гаджетів», в недалекому майбутньому буде виконувати функцію розетки малої напруги, яка крім зарядки новомодних гаджетів, зможе за допомогою порту USB підключити вентилятор, освітлювальний прилад, нагрівальний елемент і інше...

 

Основна класифікація розеток USB


USB-розетки підрозділяються на основні типи головна відмінність, яких полягає в конструктивному виконанні, це:


 • — Розетка з одним або двома виходами USB, що виконує тільки зарядку гаджетів.
 • — Комбінований пристрій, разом зі стандартною електричною розеткою на 220В, для підключення побутових пристроїв, в одному корпусі знаходиться USB-порт. Як, наприклад, USB-зарядки в серії АВВ Basic 55, або серій Legrand.
 • — Розетки з вбудованим в корпус USB-кабелем, який створює можливість підключення до сумісних з ним офісної техніки. 
 • — Розетка USB з інтерфейсом IEEE-1394 для передачі даних. 
 

Можлива потужність USB-роз'єму більшості подібних розеток для 2-модульного зарядного пристрою - 1500мАч, для 1-модульного - 750мА. Вихідну вторинну напругу порту USB, після вбудованого в корпус трансформатора для зарядки пристроїв становить - 5В постійного струму. Цього цілком вистачить для зарядки енергоємних пристроїв.

 

 

Недоліки USB розеток

 

 • — При одночасному підключенні двох заряджаються пристроїв збільшується час зарядки. 
 • — Li-ion акумулятор заряджається на 80% за 1 годину 15 хв. На 100% зарядку доводиться час 2 години 10 хв.
 • — Висока вартість.

 

Переваги ЮСБ розеток

 

 • — Можливість зарядки будь-яких пристроїв без використання переносного блоку живлення.
 • — Енергозбереження. У режимі очікування практично не споживає електроенергію.
 • — Зручність користування, під час зарядки не потрібно користуватися декількома зарядними пристроями, досить тільки кабелю, підключеного до заряджається девайсу і до однієї стаціонарно встановленої USB-розетки.
 • — Можливість використання в комплекті з іншими електроустановочними виробами в одному модулі.
 • — Блок живлення є інтегрованим пристроєм, який в автоматичному режимі, розраховує величину робочого струму зарядки, це властивість забезпечує найширший діапазон заряджаються пристроїв.

 

Які бувають USB-розетки

 

Серед USB-розеток з одним і двома виходами є комбіновані розетки, об'єднані з таймером. За допомогою таймера можна визначити час закінчення зарядки. Сучасні модні тенденції диктують умови для комфортного використання таких розеток, тому вони мають конструктивне доповнення у вигляді спеціальної полички, куди поміщають яка заряджається пристрій.

 

Як варіант існують універсальні USB-розетки, в конструкції, яких крім USB-портів є отвори під електричні вилки американського і одночасно європейського зразка.

 

У комплекті з деякими моделями USB-розеток йдуть вбудовані шнури з виходом mini або mikro USB.

 

Конструкція деяких типів таких розеток передбачає захист від дітей, це захисні шторки або кришки, які не дають можливості доторкатися до струмоведучих частин.

 

Стандарт безпеки


Тепер про головне, конструкція USB-розеток, вироблених такими маститими виробниками електротехнічних виробів, як компанії Legrand і ABB, концерн Schneider Electric відноситься до стандарту безпеки EN 60950. Він прирівнюється до найвищого ступеня безпеки по телекомунікаційної та медичної апаратури і має найвищу ступінь ізоляції і безпеки. Багаторазово проводяться дослідження і тестування ізоляційного межі підтверджують ступінь 100% надійності цих виробів.

 

Конструктивні особливості стандартизованих USB-розеток

 

 • — При тестуванні, ізоляція перевіряється підвищеною напругою 6000 В.
 • — Ізоляція відповідає всім вимогам, що пред'являються європейськими стандартами. 
 • — У конструкції застосовуються керамічні конденсатори і SMD компоненти (безкорпусні компоненти для поверхневого монтажу). Використання цих елементів забезпечує мініатюризацію пристрою. 
 • — Регульований одно і двох канальний вихід.
 • — Пластиковий корпус типу DIL24 гарантує високий ступінь захисту від короткого замикання і підвищену надійність.
 • — Клас захисту ізоляції - II, подвійна, посилена ізоляція, яка не потребує спеціального заземлення. Не рекомендується для використання в умовах підвищеної вологості вище 85%, де можна застосувати пристрої з класом захисту IP65, тобто вологість для неї майже не перешкода.
 • — Для передачі електричної енергії використовується гальванічна розв'язка, зазвичай застосовується для безконтактного управління і досягнення підвищеного ступеня безпеки людей і устаткування від впливу електричним струмом. Для цієї мети використовується розділовий трансформатор.

 

Інноваційна сфера застосування USB-розеток

 

Розетка USB з інтерфейсом IEEE-1394, яка використовується в серії Legrand Mosaic (Мозаїк), через кабель, який живить, забезпечує потік відеовізуальних матеріалів, за рахунок того, що будь-який елемент, підключений до ланцюга, будь то відеокамера, телевізор або інші пристрої, можуть управляти передачею даних. Подібний пристрій, укладену в конструкцію, здавалося б, простий USB-розетки, здатне забезпечити гарантовану ізохронними передачу будь-якої інформації (наприклад, комп'ютер - відеокамера). Для пристроїв, що підключаються - досить напруги живлення 40В і номінального струму 1,5А.

 

USB-розетки, це сучасний пристрій, що відповідає самим модним тенденціям, електротехнічний девайс, перед яким лежать найширші перспективи.