Unica механизмы

Unica механизмы

Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 285

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 285

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Unica (Іспанія)


 Вимикачі і розетки UNICA, що випускаються компанією Schneider Electric, розробляються кращими дизайнерами та інженерами проекту. Електроустановочних вироби Unica Schneider Electric об'єднали в собі багаторічний досвід і ультрасучасні інноваційні технології, дуже швидко завоювали визнання професіоналів.


 Виготовляються розетки і вимикачі бренду Schneider Electric за модульним принципом (комунікаційні розетки і вимикачі виробляються в одно і двох модульному виконанні). Це істотно розширює можливості створення різноманітних функціональних комбінацій, які з даних електроустановочних виробів, на основі одного посадкового місця.


 Різні колекції вимикачів і розеток від Schneider Electric включають в себе широкий асортимент продукції. Крім того, до серій UNICA увійшли рамки, виконані в найрізноманітніших кольорах і варіантах (горизонтальні, вертикальні). Вони можуть містити від одного до чотирьох постів, що робить можливим втілення в життя будь-якого, навіть самого складного з технічної і дизайнерської точок зору, проекту.


 Установка розеток, виключателів Unica Schneider Electric


 Інсталяція розеток, проводиться за допомогою гвинтів або спеціальних монтажних «лапок» в установчі коробки, діаметр яких становить 55-75 мм. Як правило гвинти універсальні, що робить можливим використання при монтажі як хресний, так і плоскої викрутки. Абсолютно у всіх видів продукції особлива конструкція металевих контактів гарантує надійне закріплення вилки в розетці, що попереджає виникнення короткого замикання і захищає від удару електричним струмом.


 Наявність пружинної бронзи в конструкції контактів розеток дозволяє не використовувати зайвий затискний елемент. У свою чергу, висока якість контактних груп значно подовжує термін експлуатації готової продукції цієї серії.