Schneider Electric

Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 1466

Страница:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 1466

Страница:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Schneider Electric (Франция)

Продукція Schneider Electric, завдяки своїй надійності і сучасному дизайну, відома сьогодні у всьому світі. Професійні електрики, дизайнери, монтажники та інші фахівці, що зіштовхуються щодня за родом своєї діяльності з подібними виробами, асоціюють назву даної торгової марки з такими поняттями як «якість», «бездоганність» і «надійність».


   На сьогоднішній день оборот електротехнічного обладнання у Шнайдер Електрик найбільший в Європі. Незважаючи на те, що бренд заснований був ще в 1936 році, популярність його не тільки не падає, але стабільно зростає. Така тенденція обумовлена постійним розвитком компанії, втіленням в життя кращих дизайнерських і технічних ідей, впровадженням інноваційних технологій і проведенням розумної цінової політики. Крім того, фахівці, що працюють в компанії Schneider Electric, намагаються не тільки йти в ногу з часом, але і передбачати потреби своїх потенційних клієнтів.


   В цілому, вартість - одне із значущих конкурентних переваг продукції Schneider Electric, так як грамотна маркетингова політика дозволяє знизити ціни на електротехнічні вироби шляхом мінімізації витрат на випуск і продаж товару. В результаті високоякісне електровстановлювальне обладнання стає доступним навіть для самих ощадливих клієнтів.


   Крім того, радує компанія Шнайдер Електрик і асортиментом продукції, що виробляється. В даний час найбільш затребуваними виробами є розетки і вимикачі даного бренду, основними перевагами яких є:

- Високоякісні матеріали;

- Високий рівень безпеки;

- Нестандартні технічні рішення;

- Оригінальний дизайн;

- Широка колірна гамма виробів.


   Unica (Іспанія). Розробляючи гаму електроустановочних виробів торгової марки Schneider Electric під назвою Unica, іспанські інженери звернулися до кращих фахівців в області електрики, щодня стикаються з установкою розеток і вимикачів в різноманітних дизайнерських інтер'єрних проектах. Багаторічний досвід, всебічна підтримка та реальні ідеї про те, які характеристики необхідні для гами електроустановочних виробів (розетки, вимикачі), допомогли досягти чудового результату. Після проведеного масштабного дослідження була розроблена гамма продуктів «UNICA», що відповідає найвищим вимогам професіоналів. Сучасні електронні компоненти, розроблені експертами компанії Schneider Electric, забезпечують новітні функції продуктів лінії Уніка.


 Unica Basic. Дизайн серії Unica Basic суворий і гармонійний. Елегантність форм - витончений почерк консервативного дизайну, а також яскраве підтвердження Вашої вимогливості до співвідношення якості і зовнішнього вигляду в інтер'єрі.
 
   Unica Colors. Кожна кімната в Вашому домі має право на індивідуальність. За допомогою різнокольорових внутрішніх рамок серії Unica Colors неймовірно просто міняти стиль відповідно до настрою інтер'єру Ваших кімнат.
 
   Unica Quadro. Унікальність рамок стильною серії Unica Quadro полягає в їх сміливому колірному виконанні. Ідеальний вибір для свіжих і яскравих рішень. Заявіть про те, що кожна деталь у Вашому домі гідна дизайнерського рішення.
 
   Unica Plus. Ексклюзивність Unica Plus полягає в елегантному дизайні і різноманітті кольорів, від холодних тонів до виразних і пристрасних, які органічно вписуються в найвишуканіший інтер'єр.
 
   Unica Top.Чудовий вибір! Концентрація на деталях даної серії гарантує досконалий результат. В процесі виробництва серії Unica Top враховані найдрібніші деталі, що справляє незабутнє враження. Не пропустіть шанс підкреслити індивідуальність Вашого інтер'єру за допомогою елітної електроінсталяцій Unica Top!


   Unica Class. Відкрийте двері і впустіть природу в свій будинок! Сучасне життя змушує нас бути все ближче до природи, до натуральних і чистих елементів нашого існування. Подібно приємному для очей виду хвиль океану або жовтої оксамитової пустелі. Або несподівано різкого зображення прибережних скель. Серія Unica Class привносить в будинок стогость форм скель, красу кристалів і багато інших образів і відчуттів.

 


   Sedna (Туреччина). Серія Sedna - для шанувальників сучасного дизайну. Згладжені лінії, елегантний стиль плюс вибір кольорів. Sedna додасть закінчений вигляд Вашому інтер'єру, не порушуючи загальної задумки дизайну. Творці серії Sedna подумали про все, і особливо про Вас. Якість зовнішнього дизайну відповідає досконалості вмісту. Всього лише кілька додаткових переваг, які означають велику різницю в підсумку.

 • - 8 мм бездоганного дизайну
 • - 7 кольорів рамок і 5 кольорів механізмів дозволяють комбінувати різні колірні варіанти
 • - 90 функцій для створення комфорту і безпечного середовища в Вашому домі

   Іноді, для того щоб зробити житло безпечним, достатньо однієї деталі. Всі розетки Sedna оснащуються захисними шторками, що виключають можливість нещасних випадків.


   Asfora (Туреччина). Асфора - простий і елегантний дизайн виробів буде ідеально поєднуватися з будь-яким інтер'єром. Сучасний стиль, висока якість, естетичний зовнішній вигляд - все об'єднано в одній серії. Високоякісне покриття не піддається впливу ультрафіолету і навіть під прямими сонячними променями колір виробів залишається як новий роками. Вибір Asfora - оптимальне поєднання ціни та якості. 6 кольорів, 34 функції.
Якість і дизайн серії Асфора виправдовують Ваші очікування від Schneider Electric.
Вся продукція Asfora відповідає сучасним стандартам і зроблена з надійних матеріалів, щоб служити Вашому будинку довгий час.