S.1

S.1

Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 155

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 155

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Berker S.1 by hager

   Сучасні тенденції дизайну житла та приміщень громадського призначення відрізняються тим, що поєднання звичної і зручної техніки з класичними напрямками обробки, можуть зробити найпростіше приміщення красивим і сучасним. Це так званий стандарт нашого часу. Завдяки тому, що в європейській моді на облаштування притаманне напрямок на простоту і добротність, німецький концерн Вerker випустив цілу серію виробів електротехнічного напрямку - S1. Найбільш популярною серед інтер'єрних дизайнерів стала лінійка berker s 1, основним девізом якої є стандарт у всьому і завжди. Вироби, прості на зовнішній вигляд, berker S.1, ціна на які досить низька і являє собою бюджетну лінійку, можуть служити протягом декількох десятиліть. Це обумовлено тим, що в конструкції використані найсучасніші метали і їх сплави. Незважаючи на те, що серія відрізняється використанням тільки одного кольору - білосніжного полярного відтінку і вельми стриманим дизайном, berker S.1 купити сьогодні дуже престижно і популярно.

   Будівництво житлового фонду, як індивідуальне, так і масове вимагає створення надійних і добротних комунікацій. У сфері забезпечення електроенергією наші забудовники вибирають berker S/1 розетки. Це абсолютно виправданий крок, з багатьох причин:

   - обладнані відмінними механізмами замикання і розмикання; 

   - конструкція повністю захищає від попадання зовнішньої вологи;

   - можливі найрізноманітніші варіанти монтажу, це може бути вертикальна і горизонтальна установка;

   - спеціально для безпеки дітей випущена модель з кришкою і захистом.

   Проста форма серії Вerker S.1 перетворює стандартний дизайн в сучасну класику. Саме тому вимикач був удостоєний нагород iF-Award 2000 і Good Design Award 2001. Простота використання завдяки модульному концепту, ергономічний дизайн і квадратної форми. Ідеально підходить під будь-який інтер'єр офісних, житлових та інших приміщень.

  Можливі варіанти поверхні:

   - Пластмаса, колір полярна білизна, матова поверхня;

   - Пластмаса, колір полярна білизна, глянцева поверхня;

   - Пластмаса, колір білий, глянцева поверхня;

  - Пластмаса, колір антрацит, матова поверхня;

   - Пластмаса, колір алюміній, матова поверхня.

   Не менш популярні Вerker S1 вимикачі з різноманітною конструкціює. Вони можуть бути з однією клавішею, двома і трьома, що робить можливим їх використання для освітлювальних приладів з багатоканальними комунікаціями. Завдяки цьому німецькі виробники пропонують berker s1 вимикачі і розетки купити і встановити, користуватися і насолоджуватися безпекою, екологічною чистотою матеріалів. Це модно, вигідно й престижно Просто, функціонально, завжди актуально - це Berker S.1.