R.3

R.3

Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 87

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 87

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

 Серія Berker by hager R.3

 

   Мінімалістичний дизайн від Berker by Hager дозволяє використовувати серійні продукти при оформленні будь-якого житлового або офісного приміщення. Вони здатні органічно вписатися у найрізноманітніші інтер'єрні стилі, проте, являючи собою окрему композицію. Виключно якість забезпечує незвичайну довговічність виробів, їх стійкість до механічних пошкоджень, стирання верхневого шару.

 

   Серія фурнітури Вerker R.3 розроблена дизайнерами і технологами компанії в якості комплексного доповнення до облаштування електромережі різних приміщень. Чотирикутні рамки Berker чудово підкреслюють естетику вимикачів, ефектно контрастуючи з ними. Інші вироби, наприклад, розетки беркер також можуть бути оформлені за допомогою декоративних накладок. Berker Serie R.3 являє собою поєднання центральних панелей круглої форми вписаних в квадратну рамку, ця комбінація геометричних форм приваблює своєю оригінальністю виконання. Як і серія R.1, продукція цієї серії володіє всіма характеристиками сучасного вимикача. А також R.3 ідеально підходить для установки в кабель-канали.

 

   Можливі варіанти поверхні Р.3:

 

- Пластмаса, колір полярна білизна, глянцева поверхня;

 

- Пластмаса, колір чорний, глянцева поверхня;

 

- Скло, колір полярна білизна;

 

- Скло, колір чорний;

 

- Алюміній;

 

- Нержавіюча сталь.

 

   Електрофурнітура серії Вerker R.3 відрізняється неперевершеною надійністю, а також досить доступною ціною. Тут можна знайти повний спектр виробів даної групи: рамки для вимикачів, самі вимикачі, накладки на таймери, розетки, накладки для них, датчики руху, електронні панелі управління, заглушки, термостати.