Q.3

Q.3

Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 97

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 97

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Серія Berker by hager Q.3.

   Класика, мінімалізм і розкіш - все в одній серійній пропозиції від німецького концерну Вerker. Крім того, це високий рівень безпеки та екологічної чистоти матеріалів, з яких виготовлені розетки і вмикачі. В наші дні купити berker q3 - це значить забезпечити себе і своїх близьких безпечним використанням розеток і вимикачів для всіх - від найменших дітей, до людей похилого віку. Матеріали, які стали результатом використання високих технологій в промисловому виробництві, дозволяють вимикачам бути найбільш безпечними і високотехнічними. 

  Німецькі інженери і розробники зробили все, щоб їх вироби радували око і служили довгі роки. Такі ж привабливі і добротні berker q3 вимикачі з оксамитовою поверхнею, запропоновані в цьому асортиментному ряді. Вони мають гармонійну формаму, легкі у використанні і приємні на дотик. Тільки фахівцям компанії Вerker вдалося отримати такий незвичайний ефект пластмаси - вона нічим не відрізняється від вишуканого оксамиту при дотику рукою. Це робить дані вироби ще більш привабливими для установки у вітальнях і спальнях, де людина отримує найприємніші емоції. Не менш приємно і те, що berker q3, ціна на які досить демократична, можна придбати у всіх спеціалізованих салонах і в інтернет магазинах.

  Надійний! Саме це слово найкраще характеризує вимикач Berker Q.3. Безперечними перевагами цього вимикача є, з одного боку, чіткий контур, з іншого боку, приємна поверхня. Беркер Q.3 оснащений такою ж центральною панеллю, як і Berker Q.1. Його функціональні переваги також заслуговують на увагу: вимикач Berker Q.3 ідеально підходить для установки в кабель - канали. Дизайн вимикачів ідеально вписується в архітектуру сучасних будівель.

   - Центральні панелі такі ж, як у серії Q.1.

   - Багаторазовість рамок дозволяє поєднувати до 5 виробів, вертикально або горизонтально.

  Можливі варіанти поверхні:

   - Пластмаса, колір полярна білизна; 
   - Пластмаса, колір антрацит.