Q.1

Q.1

Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 105

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 105

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Berker Q1 - дизайнерська колекція розеток і вимикачів.

   Компанія Berker лідирує серед німецьких виробників вимикачів в області дизайну, пропонуючи широкий асортимент високоякісних виробів електрофурнітури.

   Фаворит сезону 2017 - інноваційна серія Berker Q.7 - вражає своєю різноманітністю функцій (від вимикача до датчика руху і управління жалюзі) і якістю матеріалу. Серія Berker by hager Q.1 - оксамитова на дотик поверхня, велика плоска клавіша і м'які, закруглені контури рамки роблять її привабливою для використання в дитячих установах і громадських місцях.

  З Беркер К'ю.1 Ви відчуєте різницю з першого дотику: завдяки своїй інноваційної поверхні, цей вимикач приємний на дотик, немов оксамит. А в кольорі антрацит вимикач виглядає ще більш елегантним. Гладка поверхня, плоска клавіша і м'які, закруглені контури рамки роблять його дуже привабливим з естетичної точки зору.

  Універсальна серія Berker Q.1 ідеально підійде для установки практично в будь-якому місці. Підходить для житлових і комерційних будівель. Багаторазовість рамок дозволяє поєднувати до 5 виробів, вертикально або горизонтально. Можливі варіанти поверхні: Пластмаса, колір полярна білизна; Пластмаса, колір антрацит.