K.5

K.5

Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 101

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 101

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Berker by hager serie K.5 Логічні дизайнерські рішення.

    Серія Berker одна з найкращих німецьких електроустановочних виробів фірми Berker представлені серією К.5. Berker k характеризується цікавими силуетами і обробкою, а, значить, задовольнить смак будь-якого дизайнера, навіть найвибагливішого. К.5 поєднує в собі високу якість, надійність, функціональність і стильний дизайн. Багатий асортимент Berker k, що включає оригінальне колірне рішення, дозволяє здійснити вибір виробів Berker для оформлення будь-якого інтер'єру. Форма виробів Berker k: прямокутні і з загостреними краями Обриси силуету Berker K в основному характеризується класичними елементами, тобто прямокутною формою і прямими лініями без заокруглень і будь-яких додаткових деталей в оздобленні продукції Berker. Такий підхід притаманний для оформлення інтер'єру в строгому стилі. Тому товари фірми Беркер заслужено користуються великою популярністю у провідних дизайнерів, будівельників і архітекторів.

   У серії Berker K взято за основу матеріал виробів - нержавіючу сталь. Це прекрасний вибір. Адже тут вдале поєднання якості і лаконічного стилю. Всім відомі переваги нержавійки: стійкість до корозії і подряпин. Вона має високу міцність. Всі вироби Berker мають матову поверхню з приємним металевим блиском. Серія К.5 зовні схожа на К.1, тільки виконана вона з нержавіючої сталі. Контури виробів з гострокутними краями, що відрізняє серію Berker за зовнішнім виглядом від інших. Крім того, у продажі представлені додаткові моделі зі спеціальними прокладками, які виконують роль ущільнювачів.

   Моделі Berker володіють вологостійкими характеристиками, які поділяються за ступенями, і маркуються IP 44. Ці вироби Berker підходять для прихованої установки в місцях з підвищеною вологістю. Вони досить міцні, відповідно, за рахунок цього збільшується термін служби виробів.

   Що входить в асортимент? Датчики руху, різноманітні розетки, диммери і лічильники. Сюди також входять теплі підлоги і модульні системи «Розумний будинок». Розетки представлені як в звичайному виконанні, так і з захисними кришечками або шторками, які встановлюються, в основному, на кухні або в ванних кімнатах. Ступінь захисту від вологи у таких розеток IP 20. Розетки бренду Berker підходять для мобільних пристроїв, телевізійних антен TV / SAT, а також мають інші варіанти застосування. Якщо дизайн приміщення витриманий в холодних відтінках, то пропорції і точені лінії виробу чудово підійдуть до нього. Моделі розеток цієї серії можна встановити в прихованому варіанті, вони вологостійкі, оскільки ступінь захисту становить IP 44. Серія К.5 має в своєму арсеналі понад сто механізмів. Однак всі вони виконані в одному кольорі - сталевому металевому.

   Виробництво К/5 відбувається за рахунок допомоги особливої технології: матеріал спочатку дуже сильно нагрівається, а потім піддається різкому охолодженню. Подібне виробництво сприяє підвищенню показників міцності та надійності розеток. Їм не страшні легкі подряпини і вплив ультрафіолетових променів.

   Серія Berker K.5 Hager це лаконічний зовнішній вигляд. Serie Berker K.5 пропонується для всіх, хто в рівній мірі вміє цінувати шляхетність форм і високу якість матеріалу.  Серія Беркер K5 єдина в своєму роді за комбінацією контуру з гострими краями і матовою поверхнею. Розетки моделі Berker K5 - відмінний приклад, який демонструє якість норвезької сталі з відмінною матовою приємною поверхнею. 

   Наш інтернет-магазин Вольтінвест пропонує повний асортимент продукції компанії Беркер. У каталозі представлено весь спектр товарів Berker з описом характеристик. Можна вибрати і замовити необхідну модель. У разі якщо з'являються якісь труднощі з вибором або інші питання, можна зателефонувати або зв'язатися з нами по електронній пошті, відправивши заявку. Наші співробітники із задоволенням проконсультують вас. Всі контакти вказані на сайті.