K.1

K.1

Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 121

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 121

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Berker by hager serie K.1

   Berker - абсолютний лідер за кількістю отриманих нагород за дизайн серед виробників електротехніки. Свій шлях до досягнення таких видатних результатів компанія почала з отримання в 1974 році міжнародної нагороди IF product design award. Станом на 2017 рік компанія Berker має більше 150 нагород в різних категоріях. Це абсолютний рекорд серед усіх виробників в електротехнічній промисловості.

   Серія K.1- це дійсно класика, не підвладна впливу моди. Складно знайти вимикач з більш витонченим контуром і витонченим дизайном. Berker K.1- це прекрасний вибір для будь-якого інтер'єру, який буде радувати Вас протягом багатьох років. Неперевершена надійність і довговічність.

   Переваги серії Berker K.1:

  --- Багаторазовість рамок дозволяє поєднувати до 5 виробів, вертикально або горизонтально.

  --- Можливі варіанти поверхні: Поверхня: Матова (колір: антрацит); Глянцевий (колір: полярна білизна); Матеріал рамок - Пластик.

  --- Гострі краї, прямі кути і лінії, блискуча поверхня

   Серія Berker by hager K.1 - нова інтерпретація позачасового розуміння дизайну компанії Berker відповідає бажанням багатьох забудовників і архітекторів надати приміщенню ясний, прямолінійний і, тим самим, непідвладний часу характер.  

   Складно знайти вимикач з більш витонченим контуром і витонченим дизайном Berker K.1 - це прекрасний вибір для будь-якого класичного інтер'єру, який буде радувати Вас протягом багатьох років. Завдяки спеціальній захисній системі IP44, вимикача не страшна вологість у ванних кімнатах, підвалах і приміщеннях, що виходять на вулицю.