Ukraine (Украина)

Ukraine (Украина)

Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 45

Страница:
  1. 1
  2. 2
Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 45

Страница:
  1. 1
  2. 2

Товари українського виробництва.

    

Виробництво кабелю і проводу займає найважливіше місце в економічному розвитку України. Існує велика кількість заводів, що займається виробництво та продаж кабельно-провідникова продукція. Компанія Вольтінвест тісно співпрацює з багатьма українськими заводами з виготовлення кабелю і реалізує якісну гостовану продукцію, а саме: ПВС, ШВВП, ПВ-3, ПВ-1 ВВГп, АВБбШв, АВВГ, АВВГнг, АВВГнг-LS, ВБбШв, КВБбШвнг, ВВГ, ВВГнг, ВВГнг-LS, КВБбШв, КВВГ, КВВГнг, КВВГЕ, ПВ1, ПВ3, ППВ, ПНСВ, ВВГ-П, ВВГ-Пнг, КГ, КГНВ, РПШ, СИП-4, СИП-5, AsXSn, кабель для сонячних батарей....


   Також в інтернет-магазині ivoltinvest.com.ua можна купити терморегулятори TERNEO, область застосування яких досить широка: найчастіше в побуті, термостати застосовуються при експлуатації теплої підлоги, або для управління інфрачервоними обігрівачами, також встановлюється і в опалювальні котли. Терморегулятор може бути важливою складовою складних промислових агрегатів і найрізноманітнішої кліматичної техніки, починаючи від побутових кондиціонерів і сушарок і закінчуючи спеціалізованим морозильним або нагрівальним обладнанням.


  Вольтінвес пропонує професійні реле напруги ZUBR (Зубр) - це високо якісний захист. Монтуватися пристрій може для різної кількості споживачів, адже для збільшення потужності приладу підключення при необхідності проводиться через контактор. У будинках часто монтується захист від стрибків напруги Zubr D32, яка має високий ступінь надійності і дозволяє постійно контролювати якість електричної енергії. Лідером продажів, безперечно, є Зубр D32t. Ця модель захисту від стрибків напруги має, крім усього іншого, захист від перегріву і можливість коригувати верхньої і нижньої межі напруги.


   Професійні захисту від стрибків напруги ZUBR, як правило, монтуються на дин-рейку в щитку з автоматикою. Крім того, в серії ЗУБР випускаються реле напруги, які підключаються через звичайну розетку, наприклад моделі ZUBR R116y, ZUBR R216y, ZUBR R316y і ЗУБР R616y, розраховані на 2, 3, 6  споживачів відповідно. Підключивши домашні електроприлади через реле, вони не вийдуть з ладу в результаті стрибків напруги в мережі.


   Зниження або підвищення напруги в мережі, різкі скачки, аварії і обриви ліній електропередач - все це не тільки знижує термін експлуатації домашньої електроніки, але і може привести до повного виходу з ладу техніки, що знаходиться в режимі очікування. Часто скачки супроводжуються коротким замиканням, що може представляти серйозну загрозу не тільки майну, а й життю, тому так важливо захистити себе від подібних проблем.


  Ratey електрична тепла підлога вироблена в Україні, яку можна знайти на сторінках інтернет-магазину Вольтінвест, має перевагу над іншими видами теплих підлог завдяки простоті монтажу, надійності і безпеки. Тепла підлога можна застосовувати практично скрізь - в кімнатах, теплиці, склади, гаражі, балкони. Ратей знаходиться в числі кращих для створення теплих підлог. Тепла підлога Ratey дає можливість насолоджуватися теплом, рівномірно прогріваючи приміщення, яке ви можете регулювати так, як вам захочеться, за допомогою терморегулятора. І помилково буде вважати, що тепла підлога - це дороге задоволення, адже вже є відмінне цінові рішення це - RATEY, що роблять цей вид опалення максимально доступним.