Reccagni Angelo (Италия)

Reccagni Angelo (Италия)


Раздел находится на стадии разработки и наполнения, и будет доступен позже!

Всю интересующую информацию Вы можете получить у нас, связавшись с нами по телефону или email.


Reccagni Angelo - 100% зроблено в Італії


Серед фабрик, які можуть похвалитися відміткою «100% зроблено в Італії» своє місце займає і Reccagni Angelo. Як і у всіх інших секторах освітлення з відміткою «Зроблено в Італії» висловлює культуру, засновану на якості, творчому підході, стилі, що характеризується інноваційним духом майстерності і професіоналізму.


Reccagni Angelo компанія, що одержала міжнародний успіх в якості престижного бренду «Made in Italy», заснована людиною великих підприємницьких навичок, уродженцем Мілана Анжело Рекагні в 1968 році. Протягом багатьох років люстри італійського виробництва зарекомендували себе як синонім якості, надійності, інновацій, ставши визнаними в усьому світі.


Всі компоненти світильників виробляються і обробляються в Італії, це дозволяє підтримувати постійний, безпосередній контроль над стандартами якості, а також скоротити транспортні витрати і різні підвищення цін, забезпечуючи відмінне співвідношення ціна-якість.


Колекції світильників Reccagni Angelo - втілення стилю елегантної італійської класики в сучасному читанні. Традиції і новизна, чудову якість і функціональність гармонійно поєднуються в кожній моделі, представленої в каталогах фабрики. В основі дизайну будь-якої серії - класична база з латуні з високим вмістом міді з фінішними покриттями: золото Oro francese, бронза Bronzo arte, білий Bianco antico. Кожен світильник Рекагні Анжело зроблений на найвищому рівні якості, з фірмовою грунтовністю, елегантністю, чіткістю, виглядає стильно і дорого, з роками не змінює своїх властивостей і зовнішнього вигляду. Висока якість арматури і її декор чудово гармонують з абажурами і плафонами ручної роботи, виконаними в різних формах, текстури і кольорах. Всі моделі інтер'єрного освітлення Reccagni Angelo - вражаючі твори мистецтва Італії, єдине ціле, продумане до деталей, стануть прекрасним доповненням Вашого інтер'єру.


Увага до деталей робить фабрику Reccagni Angelo синонімом елегантності, непідвладної часу.


Каталоги Reccagni Angelo