Kutek mood (Польша)

Kutek mood (Польша)

 

 

KUTEK mood - мрія робити щось своє і виняткове ...


Багаторічний досвід сімейної компанії KUTEK дав можливість створювати колекції з неповторним дизайном. Сьогодні ми хочемо Вам представити нові люстри в більш сучасному стилі - KUTEK mood.


Завдяки своїй мрії і творчим підходам до створення освітлення і настрої сім'я KUTEK створили новий бренд, який поєднує в собі сучасний стиль, класику і елегантність.

Завдання KUTEK mood - створити неповторний затишок у Ваших приміщеннях. А це все завдяки правильному поєднанню якісних матеріалів, правильним формам і почуттю неформальній індивідуальної елегантності. Сподіваємося, що багаторічний досвід, виражений в освітленні фабрики КУТЕК і КУТЕК муд, принесе Вам радість і задоволення, затишок і комфорт. Люстри - це світло, а світло - це радість і щастя - чого від душі бажаємо всім нашим Покупцям!

 

Платон говорив про якість, як про певну «ступеня досконалості».


Завдання, яке KUTEK перед собою ставили, як виробник освітлення, була: «Тільки якісними виробами можна досягти найвищу« платонівську ступінь досконалості ». Якість, елегантність і стиль - це ті цінності, які домінують в процесі виробництва наших освітлювальних приладів і предметів інтер'єру.


На сьогоднішній день ринок насичений безліччю імітацій, яким далеко до того, що називається «продукт Преміум». Вироби фірми KUTEK - це символ елегантності, вони «мають свою особливу позицію і стиль», - також, як і наші клієнти.


Фірма KUTEK - це фахівець по стилю і моді, тому ми не можемо дозволити собі дешевий компроміс. Це суперечить нашій ідеології і було б не на користь наших клієнтів, які купують наш товар. Наші вироби відносяться до вищої цінової категорії, але відомо, що доброякісний товар має відповідну ціну. Ціна визначає якість, а якість, в нашому розумінні, має бути тільки найвищу!


У пропонованому Вам асортиментному ряді Ви знайдете і класичні стильні світильники, і витончені свічники, незвичайні підсвічування для картин і дзеркал, а також тримачі для гардин і штор.
Завдяки нашим виробам Ваш будинок буде виглядати неповторно, стильно і затишно. Всі наші вироби - це поєднання високоякісної латуні, бронзових елементів від найкращих італійських фабрик, а також незвичайних скляних плафонів і визнаних у всьому світі кристалів SWAROVSKI, також наші вироби покриваються золотом 24 карата.


Вироби фірми KUTEK - це не тільки продукт з матеріалів, з яких він виконаний, це, перш за все, результат 20-ти річного досвіду, прийняття багатьох сміливих, і в той же час ризикованих рішень, а також величезна робота сім'ї KUTEK і всіх працівників фірми, які пройшли спеціальне навчання на виробництві.