Eglo (Австрия)

Eglo (Австрия)

Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 3040

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Позиция
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Сетка Список

36 на странице

Позиции с 1 по 36 из 3040

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Eglo - світло, яке надихає


Австрійська компанія по виробництву світлової техніки EGLO по праву визнана однією з кращих в Європі. Саме цей виробник дав життя декільком сотням люстр, торшерів, бра, світильників і навіть елементів вуличного освітлення. Цільова аудиторія досить широка, так як асортимент як офіси, так і декоративні освітлювальні прилади з різної цінової категорії.

Якщо ви хочете створити чудову атмосферу тепла і затишку, доповнити інтер'єр якісними і оригінальними світильниками відомого австрійського бренду, тоді ласкаво просимо в наш інтернет-магазин! Це цілий світ чудової освітлювальної техніки від провідної європейської фабрики.

За допомогою дивовижних моделей Егло створити ідеальну ауру простіше простого. Дизайнерські або класичні моделі - вони відповідають строгим запитам найвимогливіших клієнтів, тому знайдуть своє місце в найрізноманітніших інтер'єрах.

В асортименті Eglo представлені чудові люстри, елегантні торшери, функціональні настільні лампи, красиві бра, цікаві стельові світильники, практичні споти, що вбудовуються оригінальні моделі і навіть надійні і стильні вуличні декоративні світильники.

Основний принцип фабрики: «Екологічно безпечний розвиток, що не завдає шкоди навколишньому середовищу». Всі моделі бренду виготовляються з безпечних матеріалів, а упаковка підлягає вторинній переробці. Використання світлодіодних технологій - ще один крок до захисту природи. Компанія убеждaет використовувати сучасні світлодіодні лампи і модулі не тільки тому що вони енергоефективні, а й оскільки вони не містять небезпечних парів ртуті!

 

Історія EGLO


Компанія Eglo бере свій початок в 1969 році, коли Людвіг Обвізоер почав роботу над виробництвом першої світловий продукції на заводі "Eglo Leuchten", розташованому в Австрії, в Тіролі. Уже понад 40 років виробник відточує свою майстерність, знаходить цікаві рішення, підвищує рівень роботи, що доводить широкий асортимент товарів, який вже перевалив рубіж в 4 000 моделі.

Завдяки передовим технологіям в дизайні і виробництві, сміливим рішенням і спеціальної лабораторії якості кожен світильник Егло неймовірно красивий і надійний. Сьогодні компанія має понад 70 представництв у всьому світі.

Підприємства Егло забезпечені власною технічною лабораторією, яка має акредитацію експертної компанії «TUV Sud» з Німеччини. Лабораторія забезпечена найкращим обладнанням, що дозволяє проводити хімічні та фізичні випробування продукції, що випускається. Все це гарантує неперевершену якість продукції.

 

Відео світильники EGLOКаталоги EGLO